SHARE WEEK 2017

          Skoro sama zostałam doceniona przez innego blogera i dowiedziałam się o akcji Andrzeja Tucholskiego SHARE WEEK- twórcy polecają twórców, też postanowiłam wytypować trzy blogi, które czytam i cenię za jakość i talent autorów.

Bardzo długo jedynym blogiem, jaki czytywałam i znałam od lat był blog http://makoweczki.pl/ . Autorka to profesjonalna blogerka, którą zapewne większość z was dobrze zna, zatem poziom na starcie był bardzo wysoki- jakość tekstów, zdjęć, dobór tematów. Po obyciu się z takim blogiem niestety większość tych, na które później trafiałam, okazywała się marnego kalibru pisaniną. Kolejny znany blog, który do dziś chętnie czytam, to http://styledigger.com/.

No ale to są blogi profesjonalne, autorki uczyniły z nich dochodowy biznes i świetnie łączą go z pasją i talentem. Pogratulować!

          Akcja polecania blogów, jak mniemam, dotyczy odkryć tegorocznych. Ja nie jestem odbiorcą zbyt wielu, ale są takie, które jakimś dziwnym magnesem ścigają mnie ciągle i ciągle, a ja się zbytnio nie opieram.

Zatem do konkursu zgłaszam:

  1. http://miniaturowa.pl/– trafiłam przypadkiem, zaglądam regularnie, autorka jest przede wszystkim odważna i nie boi się trudnych tematów. Tytuły postów niekiedy działają jak cios prosto w twarz, a to zmusza cię do okazania uwagi… nie pozwala przejść dumnie i obojętnie. Inspirowana osobistymi przeżyciami pisze internetową powieść o podłożu psychologicznym, filozoficznym i obyczajowym.
  2. http://www.nietylkorozowo.pl/– autorkę wirtualnie znam od ponad pięciu lat, znamy się z forum, do dziś jesteśmy w kontakcie, a ja wiem, jaką wrażliwą osobą jest Iza. Pisze nie tylko bloga, ale i poezję, która zdobywa uznanie. Cenię jej recenzje i polecenia, bo wiem, że po byle co nie sięga i jest świadoma, o czym pisze.
  3. http://www.myslobook.pl/– taki mi bliski… w treści, formie, poziomie refleksji. Już sama nazwa nas łączy, bo krążą w niej myśli, a myśli są tkanką tego, co tworzymy. Autorka jest współczesnym typem filozofa niezaprzeczalnie, wciąga w odmęty rozmyślań i prowokuje. Gdzieś tam pod skórą czuję, że mogłybyśmy rozmawiać godzinami.                                                                                                            Jest jeszcze kilku świetnie rokujących blogerów wokół mnie… czekam z niecierpliwością, aż rozwiną skrzydła i częściej będą raczyć nas swoim talentem i refleksją!

 

5 komentarzy

  1. Jestem zaintrygowana opisem mojego bloga „pisze internetową powieść o podłożu psychologicznym, filozoficznym i obyczajowym.” Nigdy nie postrzegałam się w taki sposób 🙂 Gorąco dziękuję za polecenie mnie w tegorocznym Share Week 🙂

  2. Jeszcze raz bardzo dziękuję, to dla mnie ogromne wyróżnienie szczególnie, że publikuję dopiero od grudnia i myslobook to wciąż bardzo świeża sprawa… Dodałaś mi skrzydeł 🙂

  3. Twój opis miniaturowej bardzo mnie zaintrygował. I był bardzo trafny. Wchodząc na bloga zainteresował mnie każdy post, bo tytuły są bardzo zachęcające. A jak wejdzie się już w post i zacznie czytać, to nie można przestać 😉 Fajny poziom, niecodzienna tematyka. Faktycznie blog godny polecenia 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *